Ślubowanie pierwszoklasistów Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"!

Komunikat

Elżbieta Bąk Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 11 lutego 2021 Odsłony: 117

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy ogłasza rekrutację  do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych do Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy wraz z Filiami  na rok szkolny 2021-2022.  Uzupełnione wnioski proszę  kierować do wychowawców grup lub do sekretariatu szkoły. Wnioski można również przesyłać drogą elektroniczną  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w formie skanów lub fotografii dokumentów. 

Wnioski można pobrać w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy, wychowawcy w  przedszkolu  lub ze strony internetowej szkoły.

>> wnioski do pobrania <<

>> wniosek zgłoszenia dziecka do świetlicy <<

 

Rekrutacja trwa od 11.02.2021r do 12.03.2021r.

Elżbieta Bąk – dyrektor szkoły

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins