Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"! Jasełka w Szkole Podstawowej w Nowej Brzeźnicy

Nuty i My "Dla Mamy"

Drukuj
Marcin Kmieć Kategoria: Relacje filmowe
Opublikowano: 26 maja 2020 Odsłony: 331

Do najserdeczniejszych życzeń z okazji Dnia Mamy pragną dołączyć się również członkowie szkolnego zespołu Nuty i My, którzy specjalnie na tą okazję przygotowali piosenkę pt. „Dla Mamy" z repertuaru Kai Paschalskiej. Ponieważ zespół nie może wykonać jej na żywo podczas szkolnej akademii, postanowiliśmy wspólnie przygotować zdalny wideoklip. Życzymy miłego odbioru!

Utwór wykonuje zespół Nuty i My w składzie: Natalia Kęsy, Lena Bąk, Natalia Kozińska, Iga Szymańska (śpiew), Franciszek Sułkowski, Ewelina Kozłowska (gitara) Maria Psztyr (dzwonki).

Realizacja klipu i pozostałe instrumenty: Marcin Kmieć

Brak nowych wiadomości
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins