Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Dzień Zdrowego Odżywiania Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy Dzień Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy

Ubezpieczenie

Anna Szewczyk Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 24 sierpnia 2022 Odsłony: 1195

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza placówka postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, w porozumieniu z Radą Rodziców za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/06127

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica. W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się z opiekunem placówki i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:
Alicja Kardas
Tel. 791 666 863
www.alicjakardas.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

>> Ubezpieczenie przedszkole <<

>> Ubezpieczenie szkoła podstawowa <<

08.09.2023 - Zaktualizowano dział "Konsultacje nauczycieli"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins