Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę Do Hymnu! Szkoła Filialna w Dworszowicach Kościelnych

Konkurs plastyczny pt. Święty Jan Paweł II oczami dziecka

Iwona Wawrowicz Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 10 maja 2023 Odsłony: 537

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. Święty Jan Paweł II oczami dziecka, organizowanym przez Stowarzyszenie Centrum im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. Uroczysty finał konkursu, wystawa prac oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Gali z okazji Koncertu Małej Armii Janosika na 103 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II w Starej Brzeźnicy 20 maja 2023r.

Wszystkie szczegóły konkursu są zawarte w dołączonym regulaminie oraz w wersji papierowej regulaminu w bibliotece szkolnej w Nowej Brzeźnicy oraz u nauczycieli w szkołach filialnych.

Organizatorzy zapraszają serdecznie do udziału w konkursie wszystkie chętne dzieci.

>> regulamin konkursu <<

19.02.2023 - Zaktualizowano dział "Rekrutacja"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins