Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Dzień Zdrowego Odżywiania Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Nowej Brzeźnicy O marcińskich rogalach i nie tylko...

Konkurs plastyczny pt. Święty Jan Paweł II oczami dziecka

Iwona Wawrowicz Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 10 maja 2023 Odsłony: 143

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. Święty Jan Paweł II oczami dziecka, organizowanym przez Stowarzyszenie Centrum im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. Uroczysty finał konkursu, wystawa prac oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Gali z okazji Koncertu Małej Armii Janosika na 103 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II w Starej Brzeźnicy 20 maja 2023r.

Wszystkie szczegóły konkursu są zawarte w dołączonym regulaminie oraz w wersji papierowej regulaminu w bibliotece szkolnej w Nowej Brzeźnicy oraz u nauczycieli w szkołach filialnych.

Organizatorzy zapraszają serdecznie do udziału w konkursie wszystkie chętne dzieci.

>> regulamin konkursu <<

13.02.2023 - Zaktualizowano dział "rekrutacja - szkoła podstawowa".
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins