Mikołajki w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 Triduum Paschalne w obrazach

Komunikat

Anna Szewczyk
Opublikowano: 21 listopada 2021 Odsłony: 33

Szanowni Rodzice,

informuję, że od 22 do 29 listopada 2021 r. zostają wprowadzone obostrzenia w funkcjonowaniu szkoły. Uczniowie klas:  VIII a i VIII b przechodzą na nauczanie zdalne. Pozostali uczniowie uczą się w trybie stacjonarnym.

Zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i będą prowadzone  za pośrednictwem platformy Microsoft Office 365, w tym za pomocą Teams, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

Proszę o śledzenie informacji umieszczanych na stronie internetowej zespołu oraz przesyłanych poprzez dziennik elektroniczny.

Dodatkowe informacje przekażą Państwu wychowawcy klas.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad obowiązujących w naszej szkole w czasie epidemii Covid-19.

Z poważaniem
Anna Szewczyk

07.11.2021 - Zaktualizowano dział Pedagog
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins