Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 I miejsce Kamili Klimczyk w 21. edycji konkursu literackiego „O laur Bielskiego” I miejsce Mai Janeczek w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Natalia Kozińska finalistką Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Wyniki konkursu profilaktycznego " Wyloguj się do życia"

Drukuj
Sylwia Świońć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 20 czerwca 2022 Odsłony: 235

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2021-22_sp2022-06-20_00.jpg

Konkursy profilaktyczne w naszej szkole są bardzo popularne od wielu lat ale w tym roku uczniowie z klas 1-8 oraz grupa przedszkolna sześcioletnia dostarczyła nam mnóstwo wrażeń estetycznych ,plakatów było tak dużo że Gminna komisja miała problem z wyborem tych najpiękniejszych i najbardziej oddających temat naszego konkursu Poniżej podaję wyniki, ale czuję pewien niedosyt, plakatów pięknie wykonanych było bardzo dużo a podium niewielkie. Wszystkim uczniom nagrodzonym Serdecznie gratuluję ale również gratuluję uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali piękne plakaty. Dziękuję za tak liczny udział.

Wyniki konkursu plastycznego pt. ”Wyloguj się do życia”
8 czerwca 2022 r.

Grupa przedszkolna

I miejsce: Matyja Madzia kl. 0
II miejsce: Sztandera Karolina kl. 0
III miejsce: Węgrzynek Hanna kl. 0
Wyróżnienia:
Tałaj Nadia kl. 0
Modlińska Aleksandra kl. 0
Za udział:
Skowron Julia kl. 0
Pośpiech Barbara kl. 0
Ptak Julia kl. 0
Dygaś Maria kl. 0

Klasy I- III Dubidze

I miejsce: Kruszyński Jerzy kl. II
II miejsce: Durka Hubert kl. II
III miejsce: Leszczyński Emil kl. III
Wyróżnienie:
Frączyk Dominik kl. II
Za udział:
Świtalska Martyna kl. I

Klasy I- III Nowa Brzeźnica

I miejsce: Chłód Zuzanna kl. II B
II miejsce: Kozińska Zofia kl. III A
III miejsce: Nowak Szymon kl. II B
Wyróżnienie:
Pośpiech Igor kl. I
Niedzwiedzki Kajetan kl. II A
Za udział:
Jamrozik Alicja kl. II B
Bębniarz Oliwier kl. II B
Sztandera Dawid kl. II A
Mesjasz Oliwia kl. II A

Klasy I- III Dworszowice Kościelne

Miejsce I: Oliwia Dygaś kl. III

Klasy IV- VIII:

I miejsce: Czołnowski Wiktor kl. VII B
I miejsce: Kowicz Maksyminian kl. VII B
II miejsce: Postawa Paulina kl. VII A
II miejsce: Bednarska Nikola Kl. VII A
III miejsce: Kwaśniak Błażek kl. VII A
III miejsce: Skorupska Milena kl. VII A
Wyróżnienia:
Komendarczyk Milena kl. VIII A
Kowicz Karolina kl. VI A
Otolińska Nadia kl. VII A
Krajewska Maja kl. VII A
Grochulska Edyta kl. IV A
Postawa Natalia kl. IV A
Kośna Natalia kl. IV A
Wróbel Maja kl. VII C
Za udział:
Świtalski Kacper kl. VII C
Pacak Małgorzata kl. VII A
Kozłowska Wiktoria kl. VIII A
Michalik Natalia kl. V A
Tałaj Beata kl. VII A
Pośpiech Wiktor kl. VIII B
Czołnowski Szymon kl. V A
Sułkowski Franciszek kl. IV A
Mesjasz Julia kl. VIII A
Skorupska Zuzanna kl. VII A
Jackowski Jakub kl. VIII B
Nowaczyk Jakub kl. VII A
Zięba Dominika kl. VII A

23.05.2022 - Dodano dział dowozy i odwozy
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins