Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Zwycięzcy szkolnego konkursu informatycznego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Triduum Paschalne w obrazach Ślubowanie pierwszoklasistów

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

Drukuj
Marcin Kmieć Kategoria: PSP w Nowej Brzeźnicy
Opublikowano: 26 lutego 2020 Odsłony: 966

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2019-20_sp2020-02-26_00.JPG

W dniu dzisiejszym odbyła się akademia z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu połączona z finałem konkursu wiedzy o bezpiecznym internecie. Uczestnicy szkolnego koła informatycznego przedstawili scenki ukazujące zagrożenia związane z korzystaniem z internetu oraz sposoby odpowiedniego reagowania. Z kolei zespół „Nuty i My” wykonał piosenkę będącą protestem przeciwko nadużywaniu smartfona, które w rezultacie prowadzi do uzależnienia.

W drugiej części uroczystości sześcioro finalistów konkursu wiedzy o bezpiecznym internecie zmierzyło się w interaktywnym quizie. Tą rywalizację mogła obserwować cała społeczność szkolna, a inaliści mogli liczyć na żywiołowy i gorący doping ze strony publiczności.

W ostatecznej klasyfikacji konkursu I miejsce zdobył Dawid Koziński tuż przed Adrianem Molskim i Kariną Leszczyńską. Wszyscy finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy włączyli się w tegoroczne obchody DBI i zapraszam do aktywnego udziału w przyszłym roku!

Organizator Dnia Bezpiecznego Internetu - Marcin Kmieć

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins