Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę Do Hymnu! Szkoła Filialna w Dworszowicach Kościelnych

Uczestniczymy w przedsięwzięciu Ośrodka Rozwoju Edukacji

Marcin Kmieć Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 13 grudnia 2016 Odsłony: 7076

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2016-17_sp2016-12-12_01.jpgPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy uczestniczy w przedsięwzięciu mającym na celu standaryzację narzędzi i materiałów diagnostycznych opracowanych przez firmę Lechaa Consulting Sp. z.o.o.  dla Ośrodka Rozwoju Edukacji. Udział w badaniach jest formą działań innowacyjnych szkoły. Na terenie Polski tylko 34 placówki będą brały udział w powstaniu tych narzędzi.

Firma Lechaa Consulting Sp. z o.o. jest zwycięzcą konkursu ogłoszonego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji na „Wykonanie szczegółowego opracowania koncepcji (opisu) jednego (modelowego) zestawu narzędzi diagnostycznych dla uczniów II etapu edukacyjnego – obszar emocjonalno-społeczny, w tym dla uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym (…)”

Badania  zostaną przeprowadzone w grupie 57 uczniów. Na podstawie przeprowadzonych badań zostaną przygotowane dla wychowawców uczniów biorących udział w badaniach wskazówki do dalszej pracy z uczniami nad rozwojem ich kompetencji społeczno-emocjonalnych.

19.02.2023 - Zaktualizowano dział "Rekrutacja"
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins