Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 I miejsce Kamili Klimczyk w 21. edycji konkursu literackiego „O laur Bielskiego” I miejsce Mai Janeczek w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Natalia Kozińska finalistką Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Uczestniczymy w przedsięwzięciu Ośrodka Rozwoju Edukacji

Marcin Kmieć Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 13 grudnia 2016 Odsłony: 3629

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2016-17_sp2016-12-12_01.jpgPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy uczestniczy w przedsięwzięciu mającym na celu standaryzację narzędzi i materiałów diagnostycznych opracowanych przez firmę Lechaa Consulting Sp. z.o.o.  dla Ośrodka Rozwoju Edukacji. Udział w badaniach jest formą działań innowacyjnych szkoły. Na terenie Polski tylko 34 placówki będą brały udział w powstaniu tych narzędzi.

Firma Lechaa Consulting Sp. z o.o. jest zwycięzcą konkursu ogłoszonego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji na „Wykonanie szczegółowego opracowania koncepcji (opisu) jednego (modelowego) zestawu narzędzi diagnostycznych dla uczniów II etapu edukacyjnego – obszar emocjonalno-społeczny, w tym dla uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym (…)”

Badania  zostaną przeprowadzone w grupie 57 uczniów. Na podstawie przeprowadzonych badań zostaną przygotowane dla wychowawców uczniów biorących udział w badaniach wskazówki do dalszej pracy z uczniami nad rozwojem ich kompetencji społeczno-emocjonalnych.

23.05.2022 - Dodano dział dowozy i odwozy
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Brzeźnicy | Joomla 3 Templates Joomlaskins