Ślubowanie pierwszoklasistów Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"!

Niespodzianka dla Babci i Dziadka [relacja filmowa]

Drukuj
Paulina Musiał Kategoria: Filia w Dworszowicach Kościelnych
Opublikowano: 29 stycznia 2021 Odsłony: 253

Tuż po feriach zimowych wnuczki i wnuczęta z Oddziału Przedszkolnego w Dworszowicach Kościelnych przygotowali dla swoich kochanych babć i dziadków niespodziankę z okazji ich święta. Występy artystyczne zostały nagrane w piątek 22 stycznia. Dzięki temu babcie i dziadkowie obejrzeli program artystyczny - wyjątkowo w tym roku - w swoich domach. Dzieci wykonały dla nich także piękne upominki.


Dzieci z grupy maluchów ("Misie") przygotowała wychowawczyni Paulina Musiał, natomiast "zerówkę" - wychowawczyni Agnieszka Smyła. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i pracowitością - w kilka dni nauczyły się swoich ról, wykonały prezenty dla dziadków i wystąpiły przed kamerą. Ogromne brawa! - podkreślają zgodnie nauczycielki :-)

 

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins