Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Uroczystość z okazji Święta Rodziny III miejsce Aleksandry Sterczewskiej w Wojewódzkim Konkursie Informatyczno-Matematycznym "Infom@t"

Nasze osiągnięcia 2018/2019

Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

1. "Nie zaśmiecaj mnie" - kategoria kl. I-IV
28.10.2018r.   
Odpowiedzialni: Agnieszka Kozińska, Grażyna Suska   
I miejsce – Natalia Kozińska kl. II
II miejsce – Kacper Świtalski kl. IVc
III miejsce – Filip Nowak kl. IVc

2. "Nie zaśmiecaj mnie" - Kategoria kl. V-VIII
28.10.2018r.   
Odpowiedzialni: Agnieszka Kozińska, Grażyna Suska   
I miejsce – Martyna Piesiak kl. VIIIb
II miejsce – Julia Morga kl. VIa
III miejsce –Julia Dominiak kl. Va

3. "Bateria Pomysłów"   
28.10.2018r.
Odpowiedzialni: Agnieszka Kozińska, Grażyna Suska   
I miejsce – Kacper Świtalski kl. IVc
II miejsce – Filip Nowak kl. IVc
III miejsce - Klaudia Banaszkiewicz kl. IVc

4. Szkolny etap "XIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej"  
31.10.2018r.
Odpowiedzialni: Karolina Kmieć  
I miejsce - Mateusz Bułacz
II miejsce - Karina Leszczyńska
III miejsce - Dawid Koziński

5.  Gminny konkurs plastyczny „Kto Ty jesteś, Polak mały” dla dzieci przedszkolnych
09.11.2018r.
Odpowiedzialni: Iwona Majewska, Agnieszka Mesjasz, Agnieszka Błaszczyk, Paulina Musiał
Przy współpracy: Pani Gabrieli Tałaj, Pani Beaty Słomczyńskiej, Pani Katarzyny Czarnety, Pani Grażyny Walaszczyk    Kategoria 3- latki
I miejsce – Iga Czech
II miejsce – Aleksandra Modlińska
III miejsce – Amelia Mesjasz
Kategoria 4- latki
I miejsce- Martyna Świtalska
II miejsce- Milena Suchanowska
III miejsce- Kaja Krzypkowska
Kategoria 5-latki
I miejsce- Oliwia Mesjasz
II miejsce- Weronika Wilczyńska
III miejsce- Maja Suchaniak
Kategoria 6- latki
I miejsce- Oliwia Grzesiak
II miejsce- Zofia Kozińska
III miejsce- Oliwia Dygaś
Wyróżnienie otrzymał Bartosz Taranek

6. XIV Międzynarodowy Konkurs informatyczny "Bóbr"   
listopad 2018r.
Odpowiedzialni: Marcin Kmieć
Najwyższe wyniki w rywalizacji szkolnej uzyskali:
Kategoria „Skrzat”  (klasy I-III SP) - Natalia Kozińska
Kategoria „Benjamin” (klasy IV-VI SP) - Dawid Koziński
Kategoria „Junior” – (klasy VII-VIII SP i III GIM.) - Fabian Adamik

7. X Konkurs Języka Angielskiego "I’m proud to be Polish"   
21.11.2019r.
Odpowiedzialni: Lidia Taranek, Magdalena Bilska   
Udział: Igor Taranek, Martyna Piesiak

8. Etap Rejonowy XXIV Wojewódzkiego Konkurs Wiedzy Biblijnej   
22.11.2018r.
Odpowiedzialni: Karolina Kmieć
Finaliści: Mateusz Bułacz, Karina Leszczyńska

9. Bombka Bożonarodzeniowa   
27.12.2018r.
Odpowiedzialni: Sylwia Świońć
I miejsce: Klaudia Bojór, Kacper Mroczek, Kacper Świtalski
II miejsce: Zuzanna Mesjasz, Emilia Jabłońska, Natalia Kozińska
III miejsce: Szymon Melka (Filia Dworszowice Kościelne)

10. Kartka Bożonarodzeniowa   
27.12.2018r.
Odpowiedzialni: Sylwia Świońć   
I miejsce: Iga Serwa, Aleksandra Sterczewska
II miejsce: Dominik Kluczny, Igor Waszkiewicz, Julia Mesjasz
III miejsce: Maria Psztyr, Wioletta Czołnowska
Wyróżnienie: Dygaś Oliwia (oddział przedszkolny Dworszowice Kościelne), Julia Morga

11. Anioł   
27.12.2018r.
Odpowiedzialni: Sylwia Świońć
I miejsce: Martyna Piesiak
II miejsce: Adam Mieszała
III miejsce: Oliwia Stachera, Weronika Siewier
Wyróżnienie: Zuzanna Kuźmińska

12. Finał IX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 
16.01.2019r.
Odpowiedzialni: Karolina Kmieć
Mateusz Bułacz, Karina Leszczyńska - udział

13. Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego   
Luty 2019r.
Odpowiedzialni: Ola Bednarska
Oliwia Smolarz – finalistka konkursu wojewódzkiego

14. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezja i Proza Twórców Brytyjskich.   
15.03.2019r.
Odpowiedzialni: Lidia Taranek, Magdalena Bilska, Barbara Radziwolska
Udział: Weronika Krawczyk, Julia Nowakowska, Patrycja Dominiak

15. Szkolny Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu   
07.04.2019r.
Odpowiedzialni: Marcin Kmieć   
Kategoria klas I-IV – praca graficzna
I miejsce – Julia Mesjasz
II miejsce – Iga Szymańska
Kategoria klas V-VIII - film
I miejsce – Martyna Piesiak
II miejsce – Patryk Komór
III miejsce – ex aequo Aleksandra Sterczewska i Dawid Koziński
Wyróżnienia: Karina Leszczyńska, Weronika Siewier

16. Wojewódzki konkurs informatyczno – matematyczny „Infom@t”
07.04.2019r.  ETAP SZKOLNY
Odpowiedzialni: Marcin Kmieć, Maria Kopera, Maria Mielczarek   
Awans do finału konkursu wywalczyły: Maja Janeczek (I miejsce), Aleksandra Sterczewska (II miejsce)

17. Szkolny etap Archidiecezjalnego Konkursu Recytatorskiego o Janie Pawle II   
02.05.2019r.
Odpowiedzialni: Jadwiga Taranek, Karolina Kmieć   
Klasy I – III
I miejsce – Natalia Kozińska
II miejsce – Lena Bąk
III miejsce – Franciszek Sułkowski
Klasy IV – VIII
I miejsce – Karina Leszczyńska
II miejsce – Patrycja Dominiak
III miejsce – Ewelina Kozłowska

18. Szkolny etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży"   
12.02.2019r.   
Odpowiedzialni: Karolina Kmieć   
klasy I-III: Olga Wawrowicz, Natalia Kozińska, Natalia Kośna
klasy IV-VIII: Karina Leszczyńska, Aleksandra Jabłońska, Michał Lis

19. Finał III Archidiecezjalnego Konkursu Recytatorskiego o Janie Pawle II   
02.05.2019r.   
Odpowiedzialni: Karolina Kmieć, Jadwiga Taranek   
I miejsce: Natalia Kozińska

20. Wojewódzki konkurs informatyczno – matematyczny „Infom@t”   
10.05.2019r FINAŁ  
Odpowiedzialni: Marcin Kmieć   
I miejsce w powiecie - szkoła
III miejsce w województwie – Aleksandra Sterczewska
IX miejsce w województwie w klasyfikacji drużynowej

21. IV Długoszowskie dyktando ogólnoszkolne   
21.05.2019r.
Odpowiedzialni: Danuta Klimczak   
KATEGORIA KLAS I - III      
I miejsce - Antoni Zerzowski (kl.Ia)
II miejsce - Natalia Kozińska (kl. II)
III miejsce - Lena Bąk (kl. II)
KATEGORIA KLAS IV - VI
I miejsce - Kamila Klimczyk (kl.Vb)
II miejsce - Karina Leszczyńska (kl.VIa)
III miejsce - Zuzanna Mesjasz (kl.VIb)
KATEGORIA KLAS VII - VII, GIMNAZJUM I OSOBY DOROSŁE
I miejsce - Martyna Piesiak (kl. VIIIb)
II miejsce - Natalia Guznowska (kl. VIIIb)
III miejsce - Wiktoria Patysiak (kl. VIIb)

22. Turniej wiedzy pożarniczej   
01.06.2019r.   
Odpowiedzialni: Iwona Wawrowicz   
Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:
I grupa wiekowa - szkoła podstawowa:
1.Jakub Taranek,
2.Dawid Koziński,
3.Weronika Siewier;
II grupa wiekowa - gimnazjum:
1.Natalia Siewier,
2.Jakub Stolarski,
3.Karolina Konieczna.
III miejsce w powiecie: Dawid Koziński

22. XVII Powiatowe Potyczki Matematyczne   
12.06.2019r.   
Odpowiedzialni: Małgorzata Mesjasz, Maria Kopera
I miejsce Piotr Paradziński – uczeń klasy VIIA;
I miejsce Patryk Kozłowski – uczeń klasy VIIIA;
III miejsce Julia Mesjasz – uczennica klasy IVB.

23. Konkurs na film o tematyce ekologicznej
czerwiec 2019r.
Odpowiedzialni: Marcin Kmieć
I miejsce – Julia Morga, Aleksandra Sterczewska, Oliwia Stachera
II miejsce – Karina Leszczyńska, Karolina Paradzińska, Natalia Bzdon
III miejsce – Oliwia Krystaszek, Maja Janeczek, Julia Różycka

24. XVII Festiwal Wokalny "Warta-song"
Osoba odpowiedzialna: Elwira Maciuch
Ewelina Kozłowska - wyróżnienie
Oliwia Stobiecka - wyróżnienie

25. Festiwal Sancta Maria
Osoba odpowiedzialna: Elwira Maciuch
Julia Morga – II miejsce
Oliwia Stobiecka – III miejsce

26. IX Piotrkowski Festiwal Wokalny "Najpiękniejsze są polskie piosenki"
Osoba odpowiedzialna: Elwira Maciuch
Julia Morga - III miejsce

27. Konkurs "Malowana pisanka"
Osoba odpowiedzialna: Sylwia Świońć
klasy 1-3:
1 miejsce    Natalia Kozińska, Lena Bąk
2 miejsce    Franek Sułkowski, Justyna Graj
3 miejsce    Maria Borowiecka, Kacper Szymonik, Amelka Kussy
klasy 4-8:
1 miejsce    Monika Musiał, Emilia Jabłońska
2 miejsce    Julia Morga, Oliwia Stachera
3 miejsce    Weronika Kluczna, Ola Sterczewska, Nikola Szymańska
Wyróżnienia: Mikołaj Bujacz, Karina Leszczyńska, Martyna Piesiak, Aleksandra Woźniakowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Pajęczańskiego
rok szkolny 2018/2019
kategoria dziewczęta
Udział uczniów w zawodach sportowych


1. INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - POWIAT    
24. 09. 2018r.  Pajęczno   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Lauceraci:   
Klaudia Bojór
Oliwia Majchrzak
Natasz Otręba
Oliwia Stobiecka
Natalia Szymonik
Julia Mesjasz
Maria Psztyr
Miejsce: II m-ce

2. INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - WOJEWÓDZCTWO
27. 09. 2018r. Uniejów   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk   
Laureaci: Klaudia Bojór     
Miejce: IX m-ce na 100 zawodniczek

3. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - POWIAT    
09. 10. 2018r. Pajęczno   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk   
Laureaci
Klaudia Bojór
Natalia Bzdon
Anna Jędrczak
Oliwia Majchrzak
Julia Mesjasz
Julia Morga
Natasza Otręba
Oliwia Stobiecka
Maria Psztyr
Natalia Szymonik
MIejsce: III m-ce

4. TENIS STOŁOWY  - POWIAT    
24. 10. 2018r. Strzelce Wielkie
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk   
Laureaci: Martyna Stobiecka
Anna Jędrczak   
Miejsce: III m-ce

5. UNIHOKEJ - POWIAT    
29. 10. 2018r. Raciszyn   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Julia Morga
Natalia Bzdon
Anna Jędrczak
Oliwia Majchrzak
Andżelika Florczak
Magdalena Posak
Martyna Stobiecka
Natalia Stolarska
Aleksandra Sterczewska
Miejsce: V m-ce

6. PIŁKA RĘCZNA - POWIAT
07. 11. 2018r. Sulmierzyce   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Julia Morga
Natalia Bzdon
Anna Jędrczak
Oliwia Majchrzak
Magdalena Posak
Martyna Stobiecka
Natalia Stolarska
Aleksandra Sterczewska
Milena Zawadzka
Oliwia Stobiecka
Miejsce: IV m-ce

7. PIŁKA SIATKOWA - POWIAT
16. 01. 2019r. Pajęczno   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk   
Laureaci:
Julia Morga
Maja Jura
Karolina Paradzińska
Oliwia Stachera
Martyna Stobiecka
Anna Jędrczak
Natalia Bzdon
Aleksandra Sterczewska
Natalia Stolarska
Andżelika Florczak
Miejsce: II m-ce

8. PIŁKA KOSZYKOWA - POWIAT
06. 03. 2019r. Raciszyn   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Julia Morga
Natalia Stolarska
Oliwia Stachera
Aleksandra Sterczewska
Anna Jędrczak
Martyna Stobiecka
Natalia Bzdon
Andżelika Florczak
Oliwia Majchrzak
Magdalena Posak
Milena Zawadzka
Natalia Szymonik
Miejsce: V m-ce

9. PIŁKA NOŻNA - POWIAT   
21. 05. 2019r. Rząśnia   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Klaudia Bojór
Julia Morga
Natalia Stolarska
Anna Jędrczak
Martyna Stobiecka
Natalia Bzdon
Oliwia Stachera
Weronika Siewier
Oliwia Majchrzak
Miejsce: I m-ce

10. PIŁKA NOŻNA  - PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI   
28. 05. 2019r. Rząśnia   
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Oliwia Krystaszek
Julia Różycka
Magdalena Posak
Oliwia Stobiecka
Julia Mesjasz
Maja Jura
Maria Psztyr
Wiktoria Kozłowska
Miejsce: IV m-ce

11. CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY - POWIAT   
06. 06. 2019r. Rząśnia
Osoba odpowiedzialna: Stanisława Walaszczyk
Laureaci:
Milena Zawadzka
Anna Jędrczak
Natalia Bzdon
Martyna Stobiecka
Julia Różycka
Magdalena Posak
Wiktoria Kozłowska   
Miejsce: III m-ce

Drużyna dziewcząt naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji sportowej w roku szkolnym 2018/ 2019 zajęła III miejsce w Powiecie (na 8 gmin).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Pajęczańskiego
rok szkolny 2018/2019
kategoria chłopcy
Udział uczniów w zawodach sportowych


Indywidualne biegi przełajowe w Pajęcznie
Chłopcy kl. IV-VIII – V miejsce
      
Przełajowe biegi sztafetowe w Pajęcznie 
Chłopcy kl. IV-VIII- III miejsce

Powiatowe rozgrywki w piłce ręcznej w Sulmierzycach
Chłopcy kl. IV-VI - III miejsce
Chłopcy kl. VII-VIII – III miejsce

Powiatowe rozgrywki w unihokeja w Raciszynie / Działoszyn
Chłopcy kl. IV-VI – II miejsce
Chłopcy kl. VII-VIII – III miejsce

Powiatowe rozgrywki w piłkę siatkową w Pajęcznie
Chłopcy kl. IV-VI– V miejsce

Powiatowe rozgrywki w tenisa stołowego w Strzelcach Wielkich
Chłopcy kl. IV-VI– I miejsce
Chłopcy kl. VII-VIII – II miejsce

Powiatowe rozgrywki w piłkę koszykową w Raciszynie
Chłopcy kl. IV-VI– II miejsce

Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną w Rząśni
Chłopcy kl. IV-VI– IV miejsce

Sportowiec roku 2018/2019:
•    Anna Jędrczak, Martyna Stobiecka, Julia Morga
•    Jędrczak Oskar, Ozga Filip, Taranek Jakub, Szymonik Kacper

Na podstawie wyników klasyfikacyjnych Rada Pedagogiczna rozstrzygnęła konkurs "Równaj do lepszego", w którym zwyciężyli:


Srebrna Tarcza: Oliwia Smolarz, Martyna Piesiak, Kamil Krystaszek

Klasa Ia

Bednarski Oliwier, Garbiec Amelia, Jabłoński Maksymilian, Kluczna Zuzanna, Kowalska Wiktoria, Leszczyński Bartosz, Pośpiech Julia, Wawrowicz Olga, Zerzowski Antoni

Klasa Ib

Kinga Krzypkowska, Maria Borowiecka, Natalia Kośna, Natalia Postawa, Nikola Dudnik, Oliwia Paleń , Franciszek Sułkowski i Filip Graj, Patryk Szymczyk.  

Klasa II

Adamus Wiktorię, Bąk Lenę, Bzdona Konrada, Graj Justynę, Kozińską Natalię, Majdzik Lenę, Mieszałę Adama, Przerwę Wiktora, Stobieckiego Aleksa i Sukiennika Piotra.

Klasa III

Paradzińska Maria, Sterczewski Dawid, Mieszała Piotr, Szumowski Bartek

Klasa IVa
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Nikola Bednarska (5,18)
Błażej Kwaśniak (5,18)
Dominika Zięba (5,09)
Jakub Nowaczyk (5,00)
Paulina Postawa (5,00)
Małgorzata Pacak (5,00)
Radziwolski Jakub (5,00)
Milena Skorupska (5,00)
Zuzanna Skorupska (5,00)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Krajewska Maja (4,82)
Otolińska Nadia (4,82)
Bogusz Lewandowski (4,82)

Klasa IVb
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują
Mesjasz Julia (5,64)
Jabłońska Aleksandra (5,27)
Otręba Natasza (5,27)
Psztyr Maria (5,18)            
Jura Maja (5,09)
Woźniakowska Martyna (5,09)
Lis Michał (5,00)            
Sulwiński Kacper (5,00)
Szymańska Iga (5,00)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Mroczek Kacper (4,91)
Rudzka Alicja (4,91)
Młynarczyk Maja (4,91)

Klasa IVc
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Maja Wróbel (5,18) 
Nicola Franczak (5,0)
Iga Serwa (5,0)
Kacper Świtalski (5.0)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Maja Cichowlas (4,91)
Ewelina Kozłowska (4,91)
Zuzanna Kuźmińska (4.91)
Igor Szwagruk (4.91)
Oliwia Tomecka (4.91)  
Marcel Warzecha (4.91)
Weronika Matyszczak (4.82)

Klasa Va
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Julia Dominiak (5,17)
Dominika Jabłońska (5,17)

Klasa Vb
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Milena Zawadzka (5,25)
Kamila Klimczyk (5,0)
Magdalena Posak (5,0)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Oliwia Stobiecka (4,83)
Klaudia Warzecha (4,75)

Klasa Vc
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Oliwia Krystaszek (5,33)
Maja Janeczek (5,17)
Natalia Szymonik (5,00)
Karolina Tondel (5,00)

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Jakub Jackowski (4,75)
Julia Różycka (4,75)

Klasa VIa
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Mateusz Bułacz (5,63)
Sterczewska Aleksandra (5,63)
Dawid Koziński (5,63)
Morga Julia (5,45)
Karina Leszczyńska (5,36)
Borowiecka Julia (5,27)
Stolarska Natalia (5,0)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Stolarski Mikołaj (4,90)
Stachera Oliwia (4,90),
Florczak Andzelika (4,81)
Majchrzak Oliwia (4,75)

Klasa VIb
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Zuzanna Mesjasz (5,45)
Jakub Taranek (5,45)
Weronika Siewier (5,18)
Wioletta Czołnowska (5,09)
Monika Musiał (5,09)
Emilia Jabłońska  (5,09)
Świadectwo z wyróżnieniem
Dominika Strzelczyk
Błażej Śnieg (4,81)

Klasa VIIa
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Aleksandra Dobosz
Nikola Piasecka (5,21)
Bartosz Kozłowski (5,07)
Anna Zerzowska (5,0)         
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Patrycja Dominiak (4,92)
Iga Cierpisz (4,85)

Klasa VIIb
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Wiktoria Patysiak (5,07)   
Fabian Adamik (5,00)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Miłosz Pietras – (4,79)

Klasa VIIIa
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Patryk Kozłowski (5,39)
Oliwia Smolarz (5,33)
Dawid Garbiec (5,0)
Aleksandra Król (5,0)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:
Uchrońska Julia (4,89)
Musiał Klaudiusz (4,78)

Klasa VIIIb
Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:
Martyna Piesiak (5,61)
Kamil Krystaszek (5,44)
Adam Psztyr (5,00)
Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują: 
Zuzanna Kurzynoga (4,94)
Julia Nowakowska (4.82)
Nikola Melak (4,83)
Alicja Orlikowska (4,78)

Uczniowie ze 100% frekwencją:
Klasa II – Natalia Kozińska
Klasa IVb – Natasza Otręba, Julia Mesjasz
Klasa Va – Wiktoria Kozłowska
Klasa Vb – Broniszewska Aleksandra, Klimczyk Julia, Klimczyk Kamila, Makles Damian,
Klasa Vc - Natalia Szymonik, Krzysztof Szwed
Klasa VIa – Karolina Paradzińska
Klasa VIb –  Juliusz Mostowski, Jakub Taranek, Norbert Stobiecki
Klasa VIIb – Wiktoria Patysiak
Klasa VIIIb - Kacper Góra, Woźniakowski Piotr

Filia Dworszowice Kościelne

Klasa I – Mikołaj Kozioł, Żaneta Taranek, Edyta Grochulska, Szymon Słaby.
Klasa II – Kornel Śnieg, Miłosz Taranek, Maja Jamrozik
100% frekwencja
Klasa II: Miłosz Taranek

Filia Dubidze

Klasa I – Weronika Sendal, Lena Kęsoń, Igor Ptak i Wojciech Frączyk
Klasa II – Dominik Komor, Jan Popiel, Emilia Sterczewska, Maja Szczekocka,

Filia Prusicko

Klasa I – Wiktor Kubat, Aleksander Kubat, Patryk Zięba
Klasa II – Warzecha Maja, Posak Milena

Opracowała: Lidia Taranek

06.10.2019 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins