Ślubowanie pierwszoklasistów Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"!

Komunikat

Elżbieta Bąk
Opublikowano: 08 listopada 2020 Odsłony: 58


Od 9 do 29 listopada br. uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym. Od 9 listopada uczniowie klas I-III maja zawieszone zajęcia w trybie stacjonarnym i będą kontynuować zajęcia w trybie zdalnym. Zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i techniki kształcenia na odległość  za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, poczty klasowej  i dziennika elektronicznego, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

Oddziały przedszkolne w Dubidzach i Prusicku  będą działały bez zmian. Oddział Przedszkolny w Dworszowicach zawiesza czasowo zajęcia stacjonarne i przechodzi w tryb zajęć zdalnych  w sposób przyjęty przez nauczycieli tych grup.

Dla uczniów, którzy ze względu na rodzaj niepełnosprawności lub brak możliwości realizowania tych zajęć w miejscu zamieszkania, zajęcia zorganizowane będą stacjonarnie. Za dowóz dzieci na te zajęcia odpowiedzialni są rodzice/ prawni opiekunowie. Proszę o zgłaszanie takich przypadków wychowawcom klas.

Uczniowie klas I-III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani  w walkę z pandemią COVID-19 (służby medyczne, mundurowe), mogą skorzystać z zajęć świetlicowych po wcześniejszym zgłoszeniu potrzeby uczestniczenia w tych zajęciach do wychowawcy lub dyrektora szkoły.

Proszę o śledzenie informacji umieszczanych na stronie szkoły oraz przesyłanych przez dziennik elektroniczny.

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins