Ślubowanie pierwszoklasistów Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"!

Gramy z radością!

Agnieszka Krajewska Kategoria: Ogłoszenie
Opublikowano: 18 stycznia 2021 Odsłony: 129

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie!

31 stycznia 2021 roku (niedziela) również w naszej gminie „gramy z radością” wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 29 Finał należy również do nas - uczniowie klas VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy będą kwestować na rzecz Orkiestry w następujących miejscowościach: Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica, Dubidze, Prusicko i Dworszowice Kościelne. Wolontariuszy będzie można spotkać w okolicy kościołów przed i po Mszach Św.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do włączenia się w to piękne orkiestrowe dzieło i wsparcie go poprzez datki do puszek, bądźmy razem w tym wyjątkowym dniu.

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins