Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"! Jasełka w Szkole Podstawowej w Nowej Brzeźnicy "Bóg się rodzi..." - Jasełka w Dworszowicach Kościelnych

IV Archidiecezjalny Konkurs Recytatorski o Janie Pawle II

Drukuj
Karolina Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 13 lutego 2020 Odsłony: 75

W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II serdecznie zapraszam uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w kolejnej edycji  Archidiecezjalnego Konkursu Recytatorskiego poświęconego pamięci i twórczości Papieża Polaka. Celem konkursu jest przybliżenie osoby, nauczania oraz twórczości św. Jana Pawła II oraz kultywowanie pamięci o naszym Wielkim Rodaku.

Aby wziąć udział w konkursie należy podczas eliminacji szkolnych zaprezentować jeden wybrany przez siebie utwór, który spełnia przynajmniej jedno ze wskazanych poniżej kryteriów:

- dotyczy osoby i życia św. Jana Pawła II
- jest autorstwa św. Jana Pawła II (znajdziesz je np. tutaj)
- treścią nawiązuje do nauczania św. Jana Pawła II

Eliminacje szkolne konkursu podczas których zostanie wyłonione po jednej osobie z każdej kategorii wiekowej (uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VIII) odbędą się pod koniec marca.
 
Dla zwycięzców eliminacji szkolnych przewidziane są nagrody książkowe. Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w  finale diecezjalnym, który odbędzie się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie.

16.02.2020 r. - Dodano galerię zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins