Ślubowanie pierwszoklasistów Konkurs wiedzy o bezpiecznym internecie rozstrzygnięty! Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Nowej Brzeźnicy Fabian Adamik wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr"!

Wstępne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr 2020"

Drukuj
Marcin Kmieć Kategoria: Informacja o konkursie
Opublikowano: 28 listopada 2020 Odsłony: 229

b_507_380_16777215_00_images_aktualnosci2020-21_sp2020-11-28_02.jpg

Dwadzieścioro jeden uczniów naszej szkoły wzięło udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”. W tym niezwykle popularnym konkursie uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami logicznego i algorytmicznego mylenia podczas rozwiązywania problemów, związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi i dziedzinami życia. Są już dostępne wyniki punktowe, które uczestnicy mogą sprawdzić logując się na stronie www.dzwonek.pl. Najwyższe wyniki w naszej szkole uzyskali:

Kategoria „Skrzat”: Franiciszek Sułkowski (klasa IIIb)
Kategoria „Benjamin”: Julia Mesjasz (klasa VIb)
Kategoria „Junior”: Jakub Jackowski (klasa VIIc)

Dziękuję wszystkim za udział. Proszę o śledzenie oficjalnych wyników na stronie www.bobr.edu.pl i zapraszam do licznego udziału w przyszłym roku!

10.10.2020 - Zaktualizowano kalendarz wydarzeń.
Do przeglądania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox oraz rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższą. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz zdjęcia publikowane przez redaktorów strony.
autor_stopka.png
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy 2012/2013 | Joomla 3 Templates Joomlaskins